16.02.2026

Pe 10.4.2026 (klo.18.00-) – Maailman ympäri 80 minuutissa | Vol 2
Maliskuu – huhtikuu 2026 – SaagaMarian joogatunnit Palad Showroomilla
Flow Jooga
Yin Jooga


Kaipaatko seikkailua elämään? – Voit tilata meiltä tarinallisen Kulttuurikierroksen
Kultaa ja hopeaa -kulttuurikierrokset vievät sinut ja ystäväsi matkalle suomalaisen modernin arkkitehtuurin, julkisen taiteen ja huonekalumuotoilun maailmaan Kuopion keskustassa. Kierroksilla tutustutaan Partanen & Lamusuo Oy:n suunnittelukohteisiin ja niiden kiehtoviin tarinoihin – oppaana toimii taiteellinen johtaja Jaana Partanen.
Voit valita kävely- tai pyöräkierroksen, ja ne räätälöidään aina ryhmän toiveiden mukaan.
Valmistaudu monipuoliseen kulttuurielämykseen – varaa kierros ja lähde mukaan inspiroivalle matkalle taiteen ja muotoilun ytimeen! Lisätietoja ja varaukset: office@pa-la.fi / 050 436 2355
Kaipaatko joogaa elämään? – Voit tilata yksityisen joogatunnin SaagaMarian kanssa
Rauhoittava Kynttilä Yin Jooga tai virkistävä Flow Jooga sopivat täydellisesti juhlan tai työpäivän aloitukseksi. Rakennamme tunnin toiveidesi pohjalta – juuri sinulle sopivalla tavalla. Tunnit järjestetään Palad Showroomilla tai ohjaaja SaagaMaria voi tulla luoksesi.
Ota rohkeasti yhteyttä Saagaan, niin kerromme lisää, sovimme yksityiskohdista ja etsimme juuri teille sopivan ajan. Lue lisää täällä.


Haluatko tulla tutustumaan Palad Showroomiin?
Ota yhteyttä ja varaa vierailuaika: Jaana (partanen@pa-la.fi), Heikki (lamusuo@pa-la.fi), SaagaMaria brändi (saaga@pa-la.fi)
Muistathan, että Palad Showroomin voi myös vuokrata omaan käyttöön esimerkiksi tapahtumiin tai kuvauksiin.